KRS 0000254936

PODARUJ SWÓJ 1% DLA WIOSKI SERCA

Szanowni Państwo

Miło nam zaprezentować Wam, nasze najnowsze dzieło artystyczne w ramach projektu "Bahamas i przyjaciele" pt "Serca to dzwony i dzwonki" Nasza akcja ma na celu zebranie funduszy, na budowę "Wioski serca" dla sierot poszukujących swojego szczęścia i rodzinnego domu. 

Pomysłodawcą projektu jest zespół "Bahamas". W nagraniach udział wzięli znani artyści sceny polskiej m. innymi: Damian Holecki, Mariusz Kalaga, Grzegorz Poloczek, Jacek Silski, zespół "Metrum", Kasia i Klaudia Chwołka, a także dzieci z teatru muzycznego "Andaluzja" w Piekarach Śląskich. Nagrania odbyły się pod okiem wybitnego realizatora "Marek Halup", który zajął się także mixem oraz masteringiem materiału. Dziękujemy wszystkim artystom za udział w projekcie, wsparcie oraz dobre serce Wszystkim Państwu którzy zechcą wesprzeć finansowo naszą akcję, w imieniu dzieci i inicjatorów projektu serdecznie dziękujemy 

 Szczegóły można uzyskać oglądając nasz teledysk, do którego serdecznie Państwa zachęcamy. 

 "Bahamas i przyjaciele" Wioska Serca im. Jana Pawła II powstaje w miejscu dawnej Kolonii Alfred w Katowicach (na pograniczu Katowic i Siemianowic Śląskich). Wioska Dziecięca ma stanowić dom dla osieroconych dzieci, ale swoje miejsce mają w niej znaleźć też samotni seniorzy. Całość będzie mieściła się w kompleksie budynków. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest ksiądz dr Jan Grzesica. Projekt zainicjowany przez Zespół Bahamas ma na celu zebranie funduszy na tenże szczytny cel. 

Od zespołu: 

Szanowni Państwo ! Zachęcając Was do wsparcia naszej "akcji", ukazującej w tle, szczytny cel i ideę tego niezwykłego przedsięwzięcia, żywimy nadzieję, że ta nietuzinkowa produkcja, wnosząca osobliwy przekaz i ważkie przesłanie skierowane do ludzi wielkiego serca, wyzwoli w nas niepowetowaną radość i chęć niesienia pomocy żyjącym wokół nas sierotom, poszukującym własnego domu oraz rodzinnego ciepła ! Patronat medialny nad całą inicjatywą objęła telewizja TVS, w osobie dyrektor – Pani Małgorzaty Piechoczek Serdecznie dziękujemy ! 


Z muzycznym pozdrowieniem 

Zbyszek Opałka i Michał Busek Zespół "Bahamas"

http://www.zespolbahamas.pl

http://www.duetbahamas.pl