„Bahamas i Przyjaciele” –  Serca to dzwony i dzwonki

Szanowni Państwo!

Miło nam zaprezentować Wam, nasze najnowsze dzieło artystyczne w ramach projektu „Bahamas i przyjaciele” pt. „Serca to dzwony i dzwonki”. Nasza akcja ma na celu zebranie funduszy na budowę „Wioski serca” dla sierot poszukujących swojego szczęścia i rodzinnego domu.

Pomysłodawcą projektu jest zespół „Bahamas”. W nagraniach udział wzięli znani artyści sceny polskiej m.in.: Damian Holecki, Mariusz Kalaga, Grzegorz Poloczek, Jacek Silski, zespół „Metrum”, Kasia i Klaudia Chwołka, a także dzieci z teatru muzycznego „Andaluzja” w Piekarach Śląskich. Nagrania odbyły się pod okiem wybitnego realizatora „Marek Halup”, który zajął się także mixem oraz masteringiem materiału. Dziękujemy wszystkim artystom za udział w projekcie, wsparcie oraz dobre serce. Wszystkim Państwu którzy zechcą wesprzeć finansowo naszą akcję, w imieniu dzieci i inicjatorów projektu serdecznie dziękujemy.

Szczegóły można uzyskać, oglądając nasz teledysk poniżej, do którego serdecznie Państwa zachęcamy.

„Bahamas i przyjaciele” Wioska Serca im. Jana Pawła II powstaje w miejscu dawnej Kolonii Alfred w Katowicach (na pograniczu Katowic i Siemianowic Śląskich). Wioska Dziecięca ma stanowić dom dla osieroconych dzieci, ale swoje miejsce mają w niej znaleźć też samotni seniorzy. Całość będzie mieściła się w kompleksie budynków. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest ksiądz dr Jan Grzesica. Projekt zainicjowany przez Zespół Bahamas ma na celu zebranie funduszy na tenże szczytny cel.

Od zespołu:

Szanowni Państwo! Zachęcając Was do wsparcia naszej „akcji”, ukazującej w tle, szczytny cel i ideę tego niezwykłego przedsięwzięcia, żywimy nadzieję, że ta nietuzinkowa produkcja, wnosząca osobliwy przekaz i ważkie przesłanie skierowane do ludzi wielkiego serca, wyzwoli w nas niepowetowaną radość i chęć niesienia pomocy żyjącym wokół nas sierotom, poszukującym własnego domu oraz rodzinnego ciepła! Patronat medialny nad całą inicjatywą objęła telewizja TVS, w osobie dyrektor – Pani Małgorzaty Piechoczek. Serdecznie dziękujemy! 

http://www.zespolbahamas.pl | http://www.duetbahamas.pl